توضیحات آگهی استخدامی:

استخدام سازمان آتش نشانی کهگیلویه وبویر احمد سال ۹۴

استانداری کهگیلویه وبویر احمد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مشاغل عملیاتی آتش نشانی از محل سهمیه استخدامی شماره ۵۲۸۵۶ مورخ ۲۹/۱۱/۹۳ سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور تعداد ۵ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی وعملی به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید

 

ردیف رشته شغلی پست سازمانی محل جغرافیایی خدمت تعداد جنسیت شرایط احرازمندرج در اگهی
  ۱   راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین   برای تصدی پست آتش نشان راننده وسایط سنگین باشت چیتاب دیشموک چرام ۲ ۱ ۱ ۱    مرد دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه ، دارا بودن گواهی نامه فوق دیپلم دریکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد ونجات ، مدیریت امور امداد ، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری وایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد ونجات بهداشت حرفه ای، تربیت بدنی،برق، تاسیسات ،مکانیک،مخابرات، کامپیوتر*دارا بودن گواهینامه پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است .

الف : شرایط عمومی
۱- داشتن حداکثر سی (۳۰) سال سن در اولین روز ثبت نام .
۲- داشتن تابعیت ایران
۳- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت غیرپزشکی قانونی
۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
۵- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۶- نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
۷- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که درآن شغل استخدام می شود.
۸- دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم
۹- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۱۰- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
تبصره ۱- داوطلبان رشته شغلی وسائط تندرو نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین) میبایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یک در زمان ثبت نام باشند .
تبصره ۲- شرکت شهرداران ودهیاران فعلی به شرط دارا بودن شرایط مربوط در آزمون استخدامی بلا مانع است.
ب- شرایط اختصاصی
۱- داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی میباشند وهمچنین معلولین مجاز به شرکت در آزمون مشاغل عملیاتی آتش نشان نمی باشند.
۲- داوطلبان استخدام در آزمون مشاغل عملیاتی آتش نشانی میبایست علاوه بر آزمون تخصصی در آزمون عملی نیز حائز شرایط لازم شوند.
۳- داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی ، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای اجرایی و بازنشسته یا باز خرید خدمت باشند .
۴- پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از اعلام رسمی استانداری نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری ۷ ساله برای عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداریها و سازمان های وابسته و نیز دستگاه های اجرایی دیگر و همچنین عدم تغییر رسته شغلی در شهرداری تازه تاسیس اقدام نمایند .عدم مراجعه وارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد.
۵- موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
الف : داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷ به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل
ب: اعضای خانواده شهدا، آزادگان مفقودالاثرها ، جانبازان ( همسر ، فرزندان ، پدر ، مادر ، خواهر و برادر ) تا میزان ۵ سال
ج: داوطلبانی که درطول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.
د: داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ، موسسات و شرکت های دولتی ، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها ، شرکت های بیمه دولتی ، شهرداریها ، موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند ، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند ، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها . لازم به ذکر است سابقه خدمتی افرادیکه در شرکتهای طرف قرارداد شهرداری قراردارند ،مشمول این بند نمیباشند، به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکت های طرف قرارداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ در واحدها ویا سازمانهای اتش نشانی اشتغال داشته اند .
پ – داوطلب بومی به داوطلبی گفته میشود که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشد:
– شهر محل صدور شناسنامه داوطلب ویا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
– داوطلب حداقل چهار سال (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی،راهنمایی،دبیرستان، ویا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
– همسر وفرزندان کارمندان رسمی وپیمانی دولت ویا نیروهای مسلح (اعم از شاغ ویا بازنشسته) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
– داوطلب یا پدر ،مادر ویا همسر وی حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند .پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است .
– تبصره ۱- مبنای استان وشهرستان برای تعیین بومی بودن ،تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام میباشد
– تبصره ۲- در صورتیکه شهرداری متقاضی استخدام در شهرستان ویا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب در آن شهرستان ویا استان واقع باشد داوطلب یه ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان واستان خواهد بود.
ج: ثبت نام ومدارک مورد نیاز
۱- داوطلبین می توانند تنها دریک رشته شغلی ودر شهرهایی مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام مینمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب واز طریق سایت استانداری بصورت اینترنتی ثبت نام کنند.
۲- شروع ثبت نام از ساعت۷صبح پنج شنبه مورخ ۳/۲/۹۴ تا پایان روزجمعه مورخ ۱۲/۲/۹۴ به مدت ۱۰ روز می باشد.
۳- داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴×۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت IPg و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده وآنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند .
۴- واریز وجه به مبلغ ۳۰۰۰۰۰ریال به حساب شماره ۰۱۰۶۵۰۰۷۰۵۰۰۹ بانک ملی شعبه میدان معلم بنام شهرداری پاتاوه به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام ( ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف میباشند ) و اطلاعات فیش واریز و سایر موارد را درقسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتا پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت ، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند .
۵- کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روزهای جمعه وشنبه مورخ ۲۶و۲۵ اردیبهشت ۹۴از طریق وب سایت استانداری به داوطلبان ارائه می شود.
۶- زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۱/۳/۹۴ است وساعت و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهدشد.
۷- مدارک مورد نیاز جهت اسکن در سایت ثبت نام به شرح زیر میباشد .
۱- تکمیل فرم درخواست شغل
۲- تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۳- تصویر صفحه اول شناسنامه ( درصورت داشتن توضیحات کلیه صفحات)
۴- تصویر کارت ملی (دو رو)
۵- تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا کارت معافیت غیر پزشکی
۶- مستندات ایثارگری ، معلولان عادی و سوابق پرداخت بیمه در شهرداریها ، سازمان های وابسته و دهیاری ها
۷- تصویر گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط تندرو در پست آتش نشان (راننده)
۸- لازم است متقاضی نسخه ای از فرم ثبت نام تکمیل شده وکد رهگیری را جهت مراحل بعدی آزمون نزد خود نگهدارد
د : مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی در هررشته شغلی به صورت چهار گزینه ای و به تعداد ۱۲۰ سوال شامل ۹۰سوال به صورت کاربردی وتخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط و۳۰سئوال برای سنجش هوش ،سرعت، دقت واستعداد یادگیری یا احتساب نمره منفی میباشد.
و: تذکرات
۱- پنج درصد ( ۵/) سهمیه استخدامی به ایثارگران وخانواده های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها وهمسر وفرزندان آنان ،ازادگان کمتر از یکسال اسارت وهمسر وفرزندان آنان ،جانبازان وهمسر وفرزندان آنان وخواهران وبرادران شهدا اختصاص دارد .انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (۵/) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثار گران واجد شرایط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصی وحد نصاب در آزمون عملی را کسب نموده باشند ومراحل آزمون عملی را با موفقیت طی نموده باشند انجام خواهد شد.

۲- داوطلبان شاغل در واحدهای یا سازمان های اتش نشانی شهرداریها در شهر شهرستان واستان مورد تقاضا مشروط به داران بودن سابقه پرداخت بیمه در واحدها یا سازمانهای آتش نشانی شهرداری ها تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی وکتبی از اولویت استخدام برخورداند.
۳- دهیاران؛ شهرداران،فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری یا سازمانهای وابسته ، یا فرزندان کارکنان از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری یا سازمان های وابسته ، افراد بومی شهر،شهرستان واستان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخوردارند.
۴- امتیاز آزمون تخصصی با ««ضریب ۱»» وامتیاز آزمون عملی با ««ضریب ۲»» محاسبه میشود.
۵- در صورت مساوی بودن امتیاز کسب شده داوطلبان ،اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی وبومی شهرداری شهرستان واستان میباشد.
۶- داوطلبان میتوانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج اعتراض خود را به استانداری برای بررسی واعلام نظر ارائه نمایند وپس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۷- چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون مشخص شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ویا خلاف شرایط مندرج در اگهی اعلام نموده باشد ویا فاقد شرایط مندرج در اگهی باشد از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد ومسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط وشرایط اعلام شده در متن اگهی ویا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت وهزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
۸- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر وبالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیرمرتبط و معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند ) ترتیب اثر داده نخواهد شد در صورت اثبات داشتن مدارک تحصیلی بالاتر ؛ مشمول اظهارات خلاف واقع داوطلب شده و داوطلب از ادامه مراحل آزمون محروم خواهد شد. داوطلبین می بایست در زمان ثبت نام در آزمون تخصصی دارای کلیه مدارک مورد نظردر آگهی استخدام باشند
تبصره – افرادی که مدارک تحصیلی یک مقطع بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده دارند میتوانند مشروط به ارائه تعهد نامه مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نمایند .
اعلام نتایج
۱- اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی یا مصاحبه در سایت رسمی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بعداز برگزاری آزمون اعلام خواهدشد
۲- هزینه برگزاری آزمون عملی وتست جسمانی از پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت که جهت انجام معاینات پزشکی و تست های جسمانی به مراجع ذیصلاح معرفی میشوند اخذ خواهد شد .
۳- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی، آزمون عملی و گزینش صورت خواهد گرفت وتا قبل از صدور احکام استخدام پیمانی برای پذیرفته شدگان حقی ایجاد نخواهد شد.
۴- امتیاز آزمون تخصصی کارکنان قراردادی شاغل در( شرکت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ ) در واحدها یا سازمانهای آتش نشانی شهرداری شهر متقاضی استخدام یا سربازان وظیفه که دوران خدمت سربازی خود را بصورت کامل (بدون دریافت معافیت ویا کسر خدمت ) ومنع انضباطی به صورت امریه به عنوان سرباز آتش نشان در آتش نشانی گذرانده اند به ازای هر سال سابقه خدمت ۳ درصد تا سقف ۲۵ درصد وبرای کارکنان شاغل (در شرکت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از سال ۱۳۹۰ وقرارداد) در واحدها یا سازمانهای اتش نشانی یکی از شهرداریهای شهرستا ن همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۵/۲ درصد تا سقف ۲۰ درصد وبرای کارکنان شاغل در (در شرکت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از سال ۱۳۹۰ وقرارداد) در واحد ها یا سازمان آتش نشانی یکی از شهرداریهای استان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۲ درصد وتا سقف ۱۸ درصد ضرب شده ومبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار میگیرد. اعمال امتیاز مربوطه برای کارکنان دارای قرار داد مستقیم با شهرداری مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در واحد ها یا سازمان آتش نشانی شهرداری تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی وکتبی میباشد .
۵- امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی شهر تازه تاسیس در ۱۵/۱ د اوطلبان بومی شهرستان شهر تازه تاسیس در ۱/۱ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد.
۶- امتیاز آزمون تخصصی دهیاران در یکی از دهیاریهای استان شهر متقاضی استخدام به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید بخشدار ذیربط ۳ درصد تا سقف ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد.
۷- امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهرهای آن استان شهر متقاضی استخدام شهردار بوده اند به ازای هرسال سابقه خدمت با تائید استانداری ذیربط ۳ درصد تا سقف ۲۵ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار میگیرد.
۸- امتیاز آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت و یا از کار افتاده کلی دائم حین خدمت در ۲/۱ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار میگیرد.
۹- در صورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده شوند ، بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرار خواهد گرفت.
۱۰- در صورتیکه داوطلبان به هر دلیلی حایز شرایط لازم برای استخدام در رشته شغلی وپست مورد تقاضا نگردند ، استخدام در رشته شغل وپست مربوط از طریق آزمونهای آتی تامین خواهد شد.
۱۱- اختصاص افراد پذیرفته شده در آزمون استخدامی به پستهای سازمانی در هر شهرداری به عهده شورای اداری ذیربط میباشد.
۱۲- داوطلبین در ورود اطلاعات دقت لازم را داشته باشند زیرا بعد از مهلت ثبت نام امکان ویرایش ویا اصلاح وجود نخواهد داشت.
بازدیده کننده گرامی در صورت داشتن شرایط مندرج در اگهی فوق جهت ثبت نام برروی گزینه کلیک نمایید.

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ معادله را بدهید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.