توضیحات آگهی استخدامی:

شرکت فولاد غدیر نی­ ریز (سهامی خاص) به منظور تامین سرمایه انسانی مورد نیاز خود از میان واجدین شرایط در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روان شناختی و طب کار به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تامین اجتماعی اقدام به جذب نیرو) روزکار/نوبت­کار) می نماید.

 

شرایط عمومی:

1. تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

2. تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

3. نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد

4. عدم اعتیاد به مواد مخدر به تأیید مراجع ذیصلاح

5. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم  غیر پزشکی (متقاضیان دارای کارت معافیت پزشکی صرفا در رشته های مالی و اداری اجازه شرکت درآزمون را داشته و در صورت تائید طب کار اجازه اشتغال به کار خواهند داشت.)

6. داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روحی برای انجام فعالیت های شغلی

7. داشتن حداقل 20 سال تمام شمسی تا پایان مهلت زمان ثبت نام

 

شرایط اختصاصی:

1. داشتن شرایط و مدرک تحصیلی مطابق با مفاد مندرج در این آگهی

2. دارا بودن حداقل معدل کل 13 برای کلیه داوطلبین

3. حداکثر سن 26 سال تمام برای متقاضیان فوق دیپلم و حداکثر 30 سال برای لیسانس و بالاتر، تا پایان مهلت ثبت نام

تسهیلات سنی:

*تبصره 1- مدت خدمت نظام وظیفه انجام شده به حداکثر سن اضافه می شود.

*تبصره 2- متقاضیان بومی که در شرکت­ های پیمانکاری طرح فولاد نی­ریز اشتغال دارند به ازاء هر سال سابقه در شرکت فولاد غدیر نی­ ریز (به شرط پرداخت حق بیمه) تا سقف 5 سال به حداکثر شرط سنی اعلام شده اضافه می­شود. این دسته از داوطلبین می بایست گواهی تأیید سابقه فعالیت در شرکت­ های پیمانکار را  از اداره تامین اجتماعی شهرستان  تحویل و به همراه سایر مدارک در روز مصاحبه تخصصی به همراه داشته باشند.

4. متقاضیان مشاغل تکنسین و اپراتور و متصدی می بایست بومی استان فارس باشند.

*تبصره- متقاضی بومی به متقاضیانی اطلاق می ­شود که دارای حداقل یکی از شرایط زیر باشند:

الف: محل تولد یا صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی یکی از شهرهای تابع استان فارس باشد

ب: حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی) ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان، دانشگاه) داوطلب در یکی از شهرستان­ های تابعه استان فارس طی شده باشد.

ج: پرداخت حداقل 5 سال حق بیمه در یکی از شهرهای تابع استان فارس توسط داوطلب یا والدین یا همسر در 5 سال گذشته.

5. محل خدمت کلیه پذیرفته­ شدگان در شرکت فولاد غدیر نی­ریز واقع در استان فارس کیلومتر 50 جاده نی­ریز – سیرجان می­باشد.

مدارک مورد نیاز :

1.     تکمیل فرم اینترنتی تقاضای ثبت­ نام که می بایست با دقت تکمیل شود

2.     اسکن آخرین مدرک تحصیلی منطبق با شرایط آگهی استخدام

3.     اسکن صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، اسکن صفحه توضیحات نیز ضمیمه شود.)

4.     اسکن پشت و روی کارت ملی

5.     اسکن پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم

*توضیح: لازم به یادآوری است که تاریخ صدور مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت یا معافیت می بایست قبل از تاریخ اتمام مهلت ثبت­ نام در آزمون باشد.

      5.   اسکن عکس 4*3 جدید (با مشخصات ذکر شده در سایت ثبت­ نام)

      6.  پرداخت الکترونیکی مبلغ 350000 ریال) معادل سی و پنج هزار تومان) به منظور ثبت­نام از طریق سامانه ثبت­نام

*تذکر: امکان عودت وجه ثبت ­نام واریز شده به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.

نحوه ثبت­ نام و مهلت آن:

       1.  زمان ثبت نام بر روی وب سایت های شرکت فولاد غدیر نی ریز به نشانی www.nghsco.com و مرکز آزمون دانشگاه شیراز به نشانیazmoon.shirazu.ac.ir متعاقبا اعلام می شود.

       2. لازم است متقاضیان قبل از مراجعه به سامانه ثبت ­نام، نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.

زمان توزیع کارت و آزمون:

برای اطلاع از زمان اخذ کارت ورود به جلسه آزمون به سامانه برگزاری آزمون دانشگاه شیراز به آدرس azmoon.shirazu.ac.ir مراجعه نمائید.

*تذکر: محل برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه شهرستان شیراز می باشد.

*تذکر: همراه داشتن شناسنامه عکس­دار یا کارت ملی در روز آزمون الزامی می باشد.

*تذکر بسیار مهم: متقاضیان می بایست در طول فرآیند جذب برای آگاهی از اطلاعیه­ ها و نتایج مراحل مختلف، به صورت مستمر به وب­سایت  azmoon.shirazu.ac.ir مراجعه نمایند. عدم اطلاع داوطلب از مراحل و جزئیات آزمون، موجب هیچ گونه حقی برای وی نمی گردد.

توضیحات فرآیند استخدام:

1.     آزمون کتبی: شامل آزمون علمی می شود. سوالات علمی با توجه به ماهیت هر رشته تخصصی می ­باشد.

2.     آزمون مصاحبه تخصصی و روان شناختی:  نفرات برتر در آزمون کتبی  به میزان 3 برابر ظرفیت به این مرحله راه پیدا می کنند. این مرحله شامل مصاحبه فنی- تخصصی و روانشناختی در ارتباط با رشته شغلی انتخاب شده می ­باشد. 

3.      طب کار: با استخراج نمرات مراحل قبل و محاسبه امتیاز نهایی متقاضیان )با احتساب ضریب وزنی هر مرحله) نفرات برتر به تعداد درج شده در اطلاعیه استخدامی، جهت انجام معاینات طب کار دعوت خواهند شد.

4.     تشکیل پرونده: تشکیل پرونده (شامل استعلام مدارک ارائه شده، آزمایش عدم اعتیاد به مواد مخدر، عدم سوء پیشینه و …) برای تاییدشدگان مرحله قبل انجام می پذیرد.

5.     شروع به کار: در صورت موفقیت­آمیز بودن نتایج مراحل قبل، جهت عقد قرارداد استخدام آزمایشی و شروع آموزش­های توجیهی در داخل و خارج از شرکت از پذیرفته شدگان دعوت به عمل خواهد آمد؛ عقد قرارداد استخدامی منوط به طی موفقیت آمیز دوره آموزشی خواهد بود و عناوین شغلی مربوطه نیز بعد از اتمام دوره مذکور تخصیص خواهد یافت.

*تذکر مهم: از پذیرفته شدگان نهایی به صورت تدریجی و بر حسب نیاز شرکت برای شروع به کار دعوت به عمل خواهد آمد.

تذکرات آگهی:

1.     ایثارگران از امتیازات مندرج در قانون مربوط برخوردار می باشند.

2.     بخشی از نیازهای استخدامی اعلام شده از طریق مصاحبه با شاغلینی که 5 سال سابقه کار در شرکت های پیمانکاری طرح فولاد نی ریز داشته اند، به شرط داشتن سابقه بیمه در طرح فولاد نی ریز، تامین خواهد شد.

3.     با توجه به استعلام مدرک تحصیلی از مراجع ذیصلاح به تقاضای داوطلبان دارای مدرک تحصیلی نامعتبر و همچنین مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.

4.      کلیه مدارک و مستندات مورد نیاز اعلام شده در این اطلاعیه، با تکیه بر اصل اعتماد و صداقت، ملاک عمل قرار می گیرد. چنانچه در هر زمان، خلاف اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب محرز گردد، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری و قرارداد وی فسخ خواهد گردید.

5.      هر یک از متقاضیان با توجه به شایستگی، علاقه، شرایط اعلام شده، تنها مجازند یک ردیف از رسته های شغلی(یک کد ثبت نام) مورد نیاز را انتخاب نمایند.

6.     شرکت­ کنندگان مقاطع فوق­ دیپلم در زمان آزمون صرفاً باید دارای مدرک سطح مقطع مربوطه باشند.

متقاصیان مشاغل کارشناسی و سرپرستی می توانند با وجود داشتن مدرک بالاتر در این سطح ثبت­نام کنند؛ اما ملاک شرکت فولاد غدیر نی ریز در پذیرش نیروهای متقاضی صرفا مدرک لیسانس بوده و هیچ گونه تعهدی مبنی بر پذیرش مدارک بالاتر در زمان برگزاری آزمون و یا در زمان اشتغال بکار نخواهد داشت.

7.     مواد آزمون کتبی علمی شامل دروس عمومی) زبان انگلیسی، دانش کامپیوتر، ادبیات فارسی و هوش و استعداد تحصیلی) به میزان 40 سوال و دروس تخصصی)سوالات تخصصی هر رشته) به  میزان 60 سوال می ­باشد. ضمناً آزمون دارای نمره منفی و بصورت چهارگزینه­ ای خواهد بود.

8.     شرکت فاقد منازل مسکونی، خوابگاه و بوده و تعهدی در قبال اسکان مستخدمین نخواهد داشت، سرویس ایاب و ذهاب عمومی تنها برای تردد در مسیرهای سایت به نی ریز و قطرویه می باشد، شرکت برای مسیرهای دیگر تعهدی ندارد.

9.     معاینات طب کار  و مصاحبه روان شناختی به منظور  تشخیص توانمندی فردی برای فعالیت در مشاغل مورد نیاز صورت می پذیرد، لذا عدم موفقیت در این مرحله به منزله منتفی شدن فرآیند جذب می باشد.

10. با توجه به اینکه پذیرش افراد فقط در مقاطع تحصیلی اعلام شده می ­باشد، لذا پذیرفته­ شدگان نهایی می بایست صرفاً با شرایط و مدارک تحصیلی پذیرفته شده به کار در شرکت فولاد غدیر نی­ریز مشغول شوند و هرگونه درخواست شخصی مبنی بر تغییر رسته استخدامی و رده شغلی مرتبط با ارتقاء تحصیلی فرد پس از جذب از نظر شرکت مردود بوده و در این خصوص تعهد محضری مبنی بر عدم درخواست ارتقا و یا تغییر شغل اخذ خواهد شد.

11. در بدو استخدام از کلیه پذیرفته ­شدگان تعهد محضری خدمت در شغل­ های تعیین شده توسط شرکت اخذ میی شود و در صورت انصراف، کلیه هزینه­ های انجام شده تا مرحله مزبور محاسبه و دریافت خواهد شد.

جهت مشاهده جدول عناوین شغلی اینجا کلیک کنید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ معادله را بدهید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.